Kiralık Villas Markası;

 www.kiralikvillas.com web sitesi adı altında faaliyet göstermekte olup,  Patika Girişim Yapı İnşaat Turizm Emlak Tic. ve San. Ltd. Şti.’ne ait bir markadır.

Şirket Kurucumuz Ulaş Akbaş (Google araması için Tıklayınız) Turizmin Kenti Antalya Kaş Kalkan’da doğan ve büyüyen bir birey olarak 30 yılı aşan turizm sektörleri tecrübesini, Turizm Otelcilik bölümü mezunu olmanın avantajı ve girişimcilik ruhu ile 11 sene önce “ Korunaklı Balayı” konseptini Kalkan ve çevresi ile tanıştıran ilk isimlerden biridir.

Patika Villaları ile 2011 yılından bu yana yüzlerce konuğumuzu Kalkan’da misafir etmenin mutluluğu ve ziyaretçilerimizin memnuniyetinden aldığımız güç ve destek ile www.kiralikvillas.com sayfamızda her bir villamızı size özenle seçerek ve denetleyerek, hazır hale getireceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Tatilinizi planlama aşamasından, satın alma aşamasına ve Tatildeki eviniz olacak size özel izole Villanıza geldiğiniz ilk andan son ayrılış anınıza kadar 7/24 Kiralık Villas Ekibi olarak yanınız da olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenli Tatilin Doğru Adresi Kiralık Villas ailesi olarak sizlere ve ailenize sağlıklı bir yaşam diliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Kiralık Villas

Ekibimiz


Ulaş Akbaş
Ulaş Akbaş Şirket Kurucusu
Dilek Sarıer
Dilek Sarıer Genel Müdür
Gülçin Ovalı
Gülçin Ovalı Satış Temsilcisi
Songül Kılıç
Songül Kılıç Satış Temsilcisi
Kiralık Villas

Belgelerimiz