İslamlar

İslamlar Bölgesinde Gezilecek Yerler

Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı olan ve Kalkan vilayetine çok yakın olan İslamlar köyünde gezilecek tarihi ve doğal zenginlikler oldukça fazla oranda. Öncelikli olarak tertemiz kumsalı ve denizi ile birlikte bir doğa harikası olarak kabul edilen Kaputaş Plajı kanyon ağzına yakınlığı ile de dikkatleri çekiyor.

Yapısı gereği güneş ışınlarını içine almayan ve her daim gölgede kalan Saklıkent Kanyonu tatilinde farklı bir şey yapmak isteyen bireyler için bulunmaz bir nimet konumunda. Burada bol bol fotoğraf çekmek ve en sıcak aylarda dahi gölgelerin tadını çıkarmak sunulan imkanlar arasında. Deniz ürünlerinin ve mahsullerinin leziz tatlar ile birlikte sunulduğu birbirinden lüks restoranlar da İslamlar kiralık villa seçeneklerini değerlendirmek isteyen tüm yerli ve yabancı turistler için ideal bir damak tadı sunuyor.

İslamlar Kiralık Villa Özellikleri

Deniz manzarasına sahip olan tatil villaları İslamlar seçenekleri her bütçeye ve her ihtiyaca göre şekillenmiş çok yönlü konaklama yerleri. Burada deniz manzarası eşliğinde periyodik olarak temizlenen havuzlarda vakit geçirme seçeneği de mevcut. Bu havuzlar hem ısıtmalı hem de kapalı olmaları nedeniyle tercih sebebi. Balayını da bu şirin köyde geçirmek isteyen çiftler için balayı villaları sunulan ayrıcalıklar arasında. Aileye uygun kiralık villalar İslamlar kategorisinde fotoğrafları ve ürünleri incelenerek tutulabilecek lüks yapılar arasında gösteriliyor. Geniş jakuzileri, çocuk havuzları ve dört kişilik aileye yetecek kadar geniş olan bu villalarda her ihtiyaç düşünülmüş durumda.