Antalya

Kaş Villa Kiralama Hizmetlerimiz

 

Kaş Villa Kiralama Seçeneklerimiz

 

              Bizimle internet üzerinden ya da telefon vasıtasıyla iletişime geçen müşterilerimize kaş villa kiralama seçeneklerini sunmaktayız. Bu zamana kadar kaş kiralık villası ayrıcalığı ile binlerce farklı misafiri ağırladığımız villalarda hem güvenliği hem de konforlu hizmeti sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Seçeneklerimiz arasında günlük, haftalık ve aylık kaş villa kiralamaperiyotları mevcuttur. Şehrin gürültüsünden, karmaşasından, kirliliğinden ve de kalabalığından sıkılan ve huzurlu bir şekilde dinlenmek isteyen herkes kaşta tatil ayrıcalığını villa kiralama konforu ile birlikte zengin bir hale getirebilirler. Tabiatın içinde, kumsal ve güneş ile iç içe olan villalarımızda evinizdeki gibi hissedecek, tüm yıl boyunca hayalini kurup özlemini dile getirdiğiniz rüya gibi bir tatilin olanaklarını sınırsız bir şekilde değerlendirebileceksiniz.

 

 Kaş Villa Kiralama Avantajlarımız

 

              Sizlere sunduğumuz kaş kiralık villası seçenekleri arasında ücrete dahil olan hizmetlerimiz mevcuttur. Bunların başında giriş temizliği yer almaktadır. Misafirlerimiz bizden villa tuttukları takdirde onlar giriş yapmadan önce tüm villa katlarını ve girişleri kademeli ve profesyonel olarak çalışan temizlik ekiplerimiz ile birlikte hazır hale getirmekteyiz. Bunun dışında periyodik olarak ilaçlama hizmeti de sunduğumuz villalarda herhangi bir böcek ya da haşere etkisinden uzakta, sağlıklı ve nezih bir şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz. Bu sene kaşta tatil yapmak isteyen misafirlerimize sunduğumuz avantajlar bunlarla sınırlı değil.

 

              Bunun dışında kullanılan elektrik hizmetleri ve de su kullanımları da tamamen verdiğiniz ücrete dahildir. İster bir hafta ister bir ay kalın, ne kadar elektrik ve su tüketirseniz tüketin size sunduğumuz ekonomik paketler ile birlikte sektör içerisinde hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlar ile birlikte hesaplı ve lüks tatillerin kapısını aralayabilirsiniz. Her villamızda yetişkinlere ve çocuklara özel havuzlar bulunmaktadır. Havuzların temizliği ve rutin işlemleri de bizzat görevlendirdiği teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

              Aynı zamanda ısıtmalı sistemlere sahip olan havuzlarda sadece gündüzleri değil geceleri de yüzmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan villalarımız şehir ve ilçe merkezlerine yakındır. Her birinin kendine has ve özgü birer bahçesi de bulunmaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde bahçe bakımlarını da biz üstlenmekteyiz. Hem villaların içinde hem de bahçe ve havuzlarında size rüya gibi geçecek tatillerin sözünü veriyoruz. 

Antalya

522 Sonuç Bulundu.